Telefon: +420 602 464 233 | +420 602 621 474 info@strechysanda.cz

Zastřešení rodinného domu, bytové jednotky i provozny

Specializujeme se na realizaci nových střech, ale také opravy a rekonstrukce. Současně se zhotovením práce vám nabízíme i odborné poradenství. Na základě dlouholetých zkušeností vám pomůžeme najít ideální řešení pro zastřešení rodinného domu, bytové jednotky i provozovny.
Stavby i rekonstrukce odvádíme s řemeslnou zručností, smyslem pro detail a s dokonalou znalostí materiálů. Každou zakázku realizujeme s garancí dlouholeté trvanlivosti. Součástí nabídky je také oplechování atik, zdí, komínů, provádění plechových střešních krytin, plechových fasád a montáž okapových systémů. Zabýváme se kompletní výrobou a prodejem všech klempířských doplňků.
Střechy Šanda vám vám nabízí kompletní řešení. Zručně odvedenou řemeslnou práci, dodání kompletního materiálu, odvoz stavebního odpadu i zhotovení potřebné dokumentace a jednání s úřady.
Věříme, že nejlepší reklamou je dobře odvedená práce. Úspěšnými projekty naší firmy byly opravy střech na zámku v Bílině, Teplické radnici, Bílinské kyselce. Naše služby byly oceněny druhým místem v celostátní soutěži o střechu roku 2008.

spokojení klienti

REALIZACE STŘECH

Kompletní klempířské práce nabízíme včetně dodávky materiálu, zajištění dokumentace a povolení.

STAVEBNÍ FIRMA

Zajistíme rekonstrukce interiéru, modernizaci budov, úpravy podkroví, ale také výstavbu novostaveb ve zděném i dřevěném provedení.

STAVEBNINY

Nabízíme vám prodej veškerého materiálu pro stavbu, rekonstrukce i drobné úpravy. Součástí služeb je také dovoz a odborné poradenství.