Telefon: +420 602 464 233 | +420 602 621 474 info@strechysanda.cz

Rekonstrukce a novostavby

Portfolio našich služeb jsme rozšířili také o rekonstrukce budov a stavebních celků, výstavbu novostaveb ve zděném i dřevěném provedení, stavební opravy a demolice. V rámci doplňkových služeb vám můžeme nabídnout také výstavbu garáže, plotu nebo pokládkou dlažby.

Pomůžeme vám posoudit stav objektu, navrhneme potřebné technické úpravy a ty následně realizujeme. Naši zaměstnanci patří mezi zkušené řemeslníky. K dispozici máme i plně vybavené technické zázemí včetně mini rypadla, vibrační desky, lešenářských shozů, fasádního lešení nebo nákladního vozu s hydraulickou rukou. Rekonstrukce nebo stavby tak můžeme dokonale plánovat, jednotlivé řemeslné práce na sebe navazují.

U každé realizace dbáme na zachování jednotného stylu, změny vedeme k lepšímu využití prostoru a zajištění vysokého komfortu bydlení.
Při plánované rekonstrukci půdních prostor nebo interiéru se na nás můžete kdykoli obrátit. Rádi vám přiblížíme časovou i finanční náročnost zamýšleného projektu. Pomůžeme vám realizovat veškeré stavební úpravy, ale také snížit náklady a délku zpracování.

REALIZACE STŘECH

Kompletní klempířské práce nabízíme včetně dodávky materiálu, zajištění dokumentace a povolení.

STAVEBNÍ FIRMA

Zajistíme rekonstrukce interiéru, modernizaci budov, úpravy podkroví, ale také výstavbu novostaveb ve zděném i dřevěném provedení.

STAVEBNINY

Nabízíme vám prodej veškerého materiálu pro stavbu, rekonstrukce i drobné úpravy. Součástí služeb je také dovoz a odborné poradenství.